Elektrocentrály a generátory nemeckej značky RID ponúkajú  spoľahlivé vysokokvalitné moderné riešenia zálohovania elektrickej energie. Dlhoročné skúsenosti sú zúročené v produktoch, ktoré spĺňajú všetky európske kritériá a certifikáty pre  moderné elektrocentrály. Vyznačujú sa vysokou kvalitou dodávaného napätia modernými a úspornými motormi a profesionálnym prevedením.

RID GmbH sa špecializuje na výrobu dieselových generátorov.  Ponúka od malých benzínových elektrocentrál (2-15 kVA) po veľké dieselové generátory(8-2500 kVA), prenosné aj stacionárne agregáty, núdzové generátory aj hybridné systémy.  Najväčšíe dieselové generátory sú v prípade núdze schopné dodáť elektrinu aj menším mestám. Generátory sú vybavené motormi známych výrobcov ako Honda, Mitsubishi, Deutz, Iveco, Briggs & Stratton, MTU a Doosan.  Hybridné systémy RID na napájanie sú vybavené systémami diaľkového ovládania (GSM / GPRS).

 

Elektrocentrály RID

 

 

Prehľad malých elektrocentrál značky RID

Stiahnite si najnovšie vydanie katalogu
SŤIAHNUŤ

 

Malé prenosné profesionálne elektrocentrály a záložné zdroje od výkonu 2,5 do 15 kVA so synchrónnymi, asynchrónnymi generátormi, či zváracie elektrocentrály.

 

RID ponúka zaujímavé, moderné riešenia generátorov ako sú vlastný monitorovací systém prostredníctvom mobilnej aplikácie.  U nás najvyužívanejšia rada profesionálnych modelov sa vyznačuje tichým chodom, veľkou nádržou na palivo, ktorá zabezpečí chod elektrocentrály až 8 hodín. Prenosné generátory RID v rozsahu výkonu od 2,8 do 15 kVA sa skladajú z vysoko kvalitných a spoľahlivých komponentov. Do certifikovaného okruhu dodávateľov patria známi špičkoví výrobcovia priemyselných motorov, špičkových generátorov a ďalších komponentov. Najmodernejšia technológia sa používa pri vývoji generátorov energie RID, čo umožňuje vyrábať vysoko účinnú a stabilnú elektrinu. Prezentované modely prenosných energetických generátorov sú ideálne na použitie v súkromnom a komerčnom sektore. Generátory energie sú prednostne využívané stavebnými firmami, poľnohospodárstvom a lesníctvom, ako aj záchrannými a hasičskými zložkami. Rýchle a ľahké uvedenie do prevádzky umožňuje použitie našich prenosných generátorov energie kedykoľvek v oblastiach bez zabezpečeného napájania. Elektrické/hasicske-elektrocentraly generátory RID môžu spoľahlivo a bezpečne napájať elektrické náradie a rôzne elektricky ovládané stavebné zariadenia, ako aj elektrické spotrebiče pre domácnosť.

 

Prehľad veľkých elektrocentrál značky RID

Stiahnite si najnovšie vydanie katalogu
SŤIAHNUŤ

 

Ponuka veľkých elektrocentrál a agregátov RID je veľmi rozsiahla. RID je známi aj svojimí individuálnym prístupom. Pýši sa napríklad elektrocentrálami nasadeními v extrémnych podmienka vo Švédsku či na Sibíri, kde sú vystavené extrémnym mrazom a nepriaznivému počasiu, ponúka aj veľmi zaujímavé ekologické hybridné riešenia elektrocentrál spojené so solárnymi, či veternými zdrojmi energie.

 

 

 

 


Vybrané produkty

 

Potrebujete pomoc pri výbere elektrocentrály?

Poradíme vám, ako si vybrať správnu elektrocentrálu.


Ladislav Pálmai

Odborný poradca pre elektrocentrály