Elektrocentrály a generátory nemeckej značky RID ponúkajú  spoľahlivé vysokokvalitné moderné riešenia zálohovania elektrickej energie. Dlhoročné skúsenosti sú zúročené v produktoch, ktoré spĺňajú všetky európske kritériá a certifikáty pre  moderné elektrocentrály. Vyznačujú sa vysokou kvalitou dodávaného napätia modernými a úspornými motormi a profesionálnym prevedením.

RID GmbH sa špecializuje na výrobu dieselových generátorov.  Ponúka od malých benzínových elektrocentrál (2-15 kVA) po veľké dieselové generátory(8-2500 kVA), prenosné aj stacionárne agregáty, núdzové generátory aj hybridné systémy.  Najväčšíe dieselové generátory sú v prípade núdze schopné dodáť elektrinu aj menším mestám. Generátory sú vybavené motormi známych výrobcov ako Honda, Mitsubishi, Deutz, Iveco, Briggs & Stratton, MTU a Doosan.  Hybridné systémy RID na napájanie sú vybavené systémami diaľkového ovládania (GSM / GPRS).

 

Elektrocentrály RID

 

 

Prehľad malých elektrocentrál značky RID

Stiahnite si najnovšie vydanie katalogu
SŤIAHNUŤ

 

Malé prenosné profesionálne elektrocentrály a záložné zdroje od výkonu 2,5 do 15 kVA so synchrónnymi, asynchrónnymi generátormi, či zváracie elektrocentrály.

 

RID ponúka zaujímavé, moderné riešenia generátorov ako sú vlastný monitorovací systém prostredníctvom mobilnej aplikácie.  U nás najvyužívanejšia rada profesionálnych modelov sa vyznačuje tichým chodom, veľkou nádržou na palivo, ktorá zabezpečí chod elektrocentrály až 8 hodín. Prenosné generátory RID v rozsahu výkonu od 2,8 do 15 kVA sa skladajú z vysoko kvalitných a spoľahlivých komponentov. Do certifikovaného okruhu dodávateľov patria známi špičkoví výrobcovia priemyselných motorov, špičkových generátorov a ďalších komponentov. Najmodernejšia technológia sa používa pri vývoji generátorov energie RID, čo umožňuje vyrábať vysoko účinnú a stabilnú elektrinu. Prezentované modely prenosných energetických generátorov sú ideálne na použitie v súkromnom a komerčnom sektore. Generátory energie sú prednostne využívané stavebnými firmami, poľnohospodárstvom a lesníctvom, ako aj záchrannými a hasičskými zložkami. Rýchle a ľahké uvedenie do prevádzky umožňuje použitie našich prenosných generátorov energie kedykoľvek v oblastiach bez zabezpečeného napájania. Elektrické/hasicske-elektrocentraly generátory RID môžu spoľahlivo a bezpečne napájať elektrické náradie a rôzne elektricky ovládané stavebné zariadenia, ako aj elektrické spotrebiče pre domácnosť.

 

Prehľad veľkých elektrocentrál značky RID

Stiahnite si najnovšie vydanie katalogu
SŤIAHNUŤ

 

Ponuka veľkých elektrocentrál a agregátov RID je veľmi rozsiahla. RID je známi aj svojimí individuálnym prístupom. Pýši sa napríklad elektrocentrálami nasadeními v extrémnych podmienka vo Švédsku či na Sibíri, kde sú vystavené extrémnym mrazom a nepriaznivému počasiu, ponúka aj veľmi zaujímavé ekologické hybridné riešenia elektrocentrál spojené so solárnymi, či veternými zdrojmi energie.

 

 

 

 


Vybrané produkty

  • BAZÁR: ELEKTROCENTRÁLA 7401 E-AA/HHBA nová dve hodiny testovaná

    1990,- €2814,3 €
    ročná revízia

 

Potrebujete pomoc pri výbere elektrocentrály?

Poradíme vám, ako si vybrať správnu elektrocentrálu.


Ladislav Pálmai

Odborný poradca pre elektrocentrály