Spoločnosť TECHNIA, spol. s r.o. vznikla v roku 1992 so sídlom v Nových Zámkoch ako firma zaoberajúca sa distribúciou elektrického a pneumatického náradia pre priemysel a remeselnícke prevádzky. Dnes reprezentujeme niekoľko známych svetových výrobcov elektrického ručného náradia, pneumatického náradia, elektrocentrál, brusív, ochranných pomôcok a iného sortimentu. Od roku 1995 sa spoločnosť zaoberáme zariaďovaním servisných vozidiel pre všetky remeslá a typy vozidiel a v roku 2011 sme zaviedli do priemyslu prvé inovatívne systémy skladovania prostredníctvom výdajných automatov. V súčasnosti zamestnáva 30 kmeňových zamestnancov pôsobiacich v celej slovenskej republike.

 

Predaj elektrocentrál

 

Od začiatku nášho pôsobenia sa zaoberáme predajom kvalitných profesionýlnych elektrocentrál. Vyberáme dodávateľov a značky elektrocentrál, ktoré sú spoľahlivé a majú kvalitný výstup dodávaného napätia a prúdu.Pri nákupe a výbere správnej elektrocentrály vám poradí  skúsený tím obchodníkov.

 

V predajni nájdete prehľad najbežnejšie používaných strojov, náradia, elektrocentrál, kompresorov, ochranných pomôcok a príslušenstva rôznych značiek. Všetko k dispozícií k vyskúšaniu, porovnaniu i priamo k odberu. Vyše 5 tisíc tovarových položiek skladom, pripravených k okamžitej expedícii priamo k zákazníkom na Slovensku aj v zahraničí.

 

 

Servis a oprava elektrocentrál

 

Autorizované servisné stredisko poskytuje záručný a pozáručný servis, opravy a údržby všetkých u nás zakúpených strojov.

FEIN, BOSCH, MAKITA, DOLMAR,  TRUMPF, INGERSOLL-RAND, DYNABRADE, 3M,  EISEMANN, GEKO, RID, BAHCO

  • Záručný servis elektrocentrál

  • Pozáručný servis elektrocentrál

  • Opravy elektrocentrál

  • Pravidené ročné revízie elektrocentrál

 

 

Autorizované montážne stredisko SORTIMO

montážne stredisko zabezpečuje kompletnú montáž servisných a úžitkových vozidiel.

 

Odborné poradenstvo a školenia

Okrem dodávok tovaru a technológie servisu Vám ponúkame naše produkty zo sféry poradensko-konzultačnej, školiacej ako aj bezplatné predvádzanie a testovanie našich produktov a špeciálne riešenia v rôznych oblastiach.

 

 

 

Potrebujete pomoc pri výbere elektrocentrály?

Poradíme vám, ako si vybrať správnu elektrocentrálu.


Ladislav Pálmai

Odborný poradca pre elektrocentrály