Vítame Vás na špecializovanej stránke venovanej výberu vhodnej elektrocentrály. Ponúkame Vám komplexné riešenie zálohovania budov a počítačových sietí od návrhu po realizáciu vrátane servisných služieb.

Nekapotované

Odporúčame 2

Ideálny pomocník zváračka s elektrocentrálou!

Minarc™ je ľahký, profesionálny MMA zvárací zdroj ideálny pre menšie dielne, servisné prevádzky či montážne práce. Zváracie zdroje Minarc™ tolerujú veľké kolísanie sieťového napätia čím je zabezpečená vysoká kvalita výsledných zvarov aj pri napojení zdroja na generátor elektrického prúdu alebo pri zváraní s napájacím káblom dlhým až 50 m. Elektronika zváracieho zdroja zabezpečuje stabilné horenie oblúka pri zváraní vo všetkých pozíciách a pri použití všetkých typov elektród. Zdroje Minarc™ sú vďaka nízkej hmotnosti a kompaktným rozmerom ľahko prenosné. Ich mobilitu zvyšuje aj popruh pre nesenie na pleci. Odolné telo z tvrdeného plastu a dokonale chránené ovládacie prvky robia zo zdroja Minarc™ ideálny zvárací zdroj pre použitie vo vonkajších podmienkach. Minarc™ je vybavený prepäťovou ochranou a ochranou proti prehriatiu. Vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti vlhkosti a systém chladenia ICS™ zabezpečuje ochranu proti nasatiu nečistôt a prachových častíc do zváracieho zdroja, čo umožňuje jeho použitie aj v extrémnych podmienkach.

Minarc™ 150 je napájaný jednofázovým prúdom s napätím 230 V a jeho maximálny zvárací prúd je 150 A pri 35 % zaťažení. Pri 100 % zaťažení zvára prúdom 100 A. Výkon zdroja umožňuje zváranie s elektródami od priemeru 1,5 do 3,25 mm.

Zváracie zdroje okrem metódy MMA zvárajú aj metódou TIG. Po pripojení príslušného TIG horáka sa stáva zo zdroja Minarc™ TIG zvárací zdroj s kontaktným zapálením zváracieho oblúka. Zdroj Minarc™ 220 je možné vybaviť aj horákom TTC 220 GV, ktorý ponúka pohodlné a bezpečné zapálenie pomocou spúšte horáka.

Ideálny s kombináciou ELEKTROCENTRALY Eisemann H 2801

 083260minarc kemppi

 

Akciové elektrocentrály nájdete

na www.centrumnaradia.sk 

hlavicka2 

Informujte sa o akciách!

 
Navštívte nás internetový obchod Centrum náradia

 

Ideálna kombinácia malej zváračky a elektrocentrály!

"Všestranný Pomocník"
KEMPI Minarc 150 a Elektrocentrála Eisemann H 2801...

 

viac